Unregistered
Register to earn points!
Login  Register


Homepage | News | Subscribe | Member list | Links
Game image
Barbi me fustan nuse
Overall rating:
Rating starRating starRating starRating starRating star
 Your rating:
Login to rate
  Times played: 49  

Description
Barbi ne fustan nuserie ose fustan mbremje.

Date added: 2018-01-26
Instructions
Kliko mbi Play dhe modelo barbin me veshje te ndryshme. Fusta nusesh, fustane mbremjesh etj.
Tags

Comments
Add a comment:
Log-in to add a comment
More games
Torta e Marteses
Loja me gatim tortash. Beni torten e marteses me te bukur ne bote.

Stellar Squad
Squad based defense game! Strategically choose your squad members, upgrade their abilities, utilize each of th…

Gatuaj petulla
Gatuani petullat me te mira me kete lojra fantastike per femije dhe vajza.

Barnie me motorr
Barbie pëlqen të bej xhiro në skuterin e saj, sidomos kur dielli po ndriçon. Mund ta ndihmoni për mbledhj…

Barbie me makine
Barbie ka blerë një makine të re dhe dëshiron të eksplorojë peizazhin kodrinor. Ndihmo Barbien dhe trego…

Barbi me fustan nuse
Barbi ne fustan nuserie ose fustan mbremje.