Unregistered
Register to earn points!
Login  Register


Homepage | News | Subscribe | Member list | Links
Game image
Torta e Marteses
Overall rating:
Rating starRating starRating starRating starRating star
 Your rating:
Login to rate
  Times played: 27  

Description
Loja me gatim tortash. Beni torten e marteses me te bukur ne bote.

Date added: 2018-01-26
Instructions
Torta dasmash
Tags

Comments
Add a comment:
Log-in to add a comment
More games
Barnie me motorr
Barbie pëlqen të bej xhiro në skuterin e saj, sidomos kur dielli po ndriçon. Mund ta ndihmoni për mbledhj…

Stellar Squad
Squad based defense game! Strategically choose your squad members, upgrade their abilities, utilize each of th…

Vish Studenten
Ndihmoni këtë nxënëse super të bukur per të vënë së bashku një veshje fantastike.

Barbi me fustan nuse
Barbi ne fustan nuserie ose fustan mbremje.

Barbie me makine
Barbie ka blerë një makine të re dhe dëshiron të eksplorojë peizazhin kodrinor. Ndihmo Barbien dhe trego…

Barnie puzzle
Ploteso puzzle e barbie.