Unregistered
Register to earn points!
Login  Register


Homepage | News | Subscribe | Member list | Links
Game image
Barnie puzzle
Overall rating:
Rating starRating starRating starRating starRating star
 Your rating:
Login to rate
  Times played: 13  

Description
Ploteso puzzle e barbie.

Date added: 2018-01-26
Instructions
Perdor mousin per te vendosur pjeset e puzzle.
Tags

Comments
Add a comment:
Log-in to add a comment
More games
Barbie me makine
Barbie ka blerë një makine të re dhe dëshiron të eksplorojë peizazhin kodrinor. Ndihmo Barbien dhe trego…

Gatuaj petulla
Gatuani petullat me te mira me kete lojra fantastike per femije dhe vajza.

Vish Studenten
Ndihmoni këtë nxënëse super të bukur per të vënë së bashku një veshje fantastike.

Barnie me motorr
Barbie pëlqen të bej xhiro në skuterin e saj, sidomos kur dielli po ndriçon. Mund ta ndihmoni për mbledhj…

Barnie puzzle
Ploteso puzzle e barbie.

Barbi me fustan nuse
Barbi ne fustan nuserie ose fustan mbremje.