Unregistered
Register to earn points!
Login  Register


Homepage | News | Subscribe | Member list | Links
Game image
Barnie me motorr
Overall rating:
Rating starRating starRating starRating starRating star
 Your rating:
Login to rate
  Times played: 13  

Description
Barbie pëlqen të bej xhiro në skuterin e saj, sidomos kur dielli po ndriçon. Mund ta ndihmoni për mbledhjen e pikave bonus dhe jetën shtesë për të bere xhiro në motor sa më gjatë që të jetë e mundur?

Date added: 2018-01-26
Instructions
Perdorni shigjetat e tastjeres
Tags

Comments
Add a comment:
Log-in to add a comment
More games
Gatuaj petulla
Gatuani petullat me te mira me kete lojra fantastike per femije dhe vajza.

Stellar Squad
Squad based defense game! Strategically choose your squad members, upgrade their abilities, utilize each of th…

Barnie me motorr
Barbie pëlqen të bej xhiro në skuterin e saj, sidomos kur dielli po ndriçon. Mund ta ndihmoni për mbledhj…

Barbie me makine
Barbie ka blerë një makine të re dhe dëshiron të eksplorojë peizazhin kodrinor. Ndihmo Barbien dhe trego…

Vish Studenten
Ndihmoni këtë nxënëse super të bukur per të vënë së bashku një veshje fantastike.

Barbi me fustan nuse
Barbi ne fustan nuserie ose fustan mbremje.